Celebryci, którzy grali w Tibię

W dzisiejszym artykule ujawnimy gwiazdy, które grały w Tibię. Nie wszyscy z nich są znani ze swojego zamiłowania do MMORPG online, ale przeprowadziliśmy research i udało nam się znaleźć zdjęcia z ich streamów lub stories na Instagramie, na których widać, że grają w Tibię.

Neymar

Wszyscy wiedzą, że Tibia jest niezwykle popularną grą w Brazylii nie tylko wśród zwykłych śmiertelników, ale także wśród najbardziej znanych ludzi. Jak się okazuje, Tibia w Brazylii osiągnęła swój szczyt popularności w 2008 roku, kiedy to w wiadomościach podano, że najsłynniejszy brazylijski piłkarz i duma narodowa Neymar (Neymar da Silva Santos Júnior) również grał w Tibię na dość wysokim poziomie. W dniu 3 czerwca 2013 Neymar został odkupiony przez Barcelonę i podpisał kontrakt, który miał go zatrzymać w klubie. Po kilku próbach levelowania swojej postaci na serwerze NA podczas pobytu w Europie, które spowodowały jego wielokrotne śmierci w grze, Neymar zdecydował się opuścić Tibię i porzucić swoją Tibijską postać. Neymar jest znany z miłości do swojego kraju, a źródła podają, że twierdził, że nigdy nie przeniósłby się na europejski serwer z miłości do swoich korzeni.


Zlatan
Ku naszemu wielkiemu zdziwieniu, Zlatan Ibrahimović, najbardziej kochany szwedzki piłkarz, który głównie streamuje Fortnite, zamieścił selfie na swoim Instagram stories, na którym możemy zobaczyć jego monitor w tle, który wyraźnie wyświetla okno Tibii. Okazuje się, że gwiazda sportu oprócz innych gier uwielbia grać w Tibię. Zdjęcie zostało usunięte z jego historii kilka minut po tym, jak zostało opublikowane, ale jego dociekliwym fanom udało się je zobaczyć i zrobić zrzut ekranu. Byli tam również fani Tibii i wysłali nam tego ssa!

Rihanna Niewielu z was wie, ale Rihanna jest tak naprawdę w pewien sposób połączona z Tibią. Czy jest aktywnym graczem? Cóż… jest czymś o wiele więcej niż tylko graczem! Jest CM! Podstępna piosenkarka kryje się pod pseudonimem Rejana. Myślała, że może nas oszukać, zmieniając kilka liter w nicku, ale nic bardziej mylnego! Po dogłębnej analizie udało nam się dotrzeć do prawdy! Jaki jest ulubiony outfit Rihanny? Cóż, nic dziwnego, to oczywiście Barbarian (jako że brzmi podobnie do słowa Barbadian, czyli mieszkańców Barbadosu). Możesz się zastanawiać, skąd mamy te informacje. Jedna z naszych administratorek przesłała nam bardzo ciekawy screenshoot, w którego autentyczność chyba nikt nie może wątpić. Oto on:


Dodatkowe informacje: Rihanna jest również powiązana z Arejaną Grande, ale nadal stanowi to dla nas zagadkę i na dzień dzisiejszy nie jesteśmy w stanie udzielić żadnych głębszych informacji. Ale obiecujemy, że gdy tylko dowiemy się więcej na ten temat to podzielimy się tą wiedzą z Wami!


Eminem
Otrzymaliśmy to rzadkie zdjęcie Eminema próbującego grać w Tibię w 2013 roku, kiedy spotykał się ze swoją byłą dziewczyną, która pracowała dla CipSoftu. Eminem zawsze pytał ją o Tibię, więc zdecydowała się pokazać mu tę grę. Niestety Eminem zawsze był raczej zdezorientowany i po trzykrotnej śmierci na szczurach zniechęcał się. Jego dziewczyna ostatecznie zdecydowała się go rzucić z powodu jego nieumiejętności gry w Tibię. Ze złamanym sercem postanowił odzyskać jej serce, zdobywając poziom 100. Napisał piosenkę „Love Game”, w której rapuje: „The game just isn't the same its changing, To new Game, You're now about to witness the power'. Jednak Eminem nigdy nie zdołał nawet opuścić Rookgaardu. Jednakże, stał się on pasjonatem Tibii i miał pewną obsesję na punkcie potworów z main landu, z którymi nigdy było mu dane mieć do czynienia. Dlatego w 2013 roku nagrał piosenkę „Monsters” razem z Rihanną, która jak już wiecie, kryje się za pseudonimem Rejana i jednocześnie jest CM'em!


Nicki Minaj

Nicki Minaj, mimo że mieszka w Ameryce, zawsze lubiła grać na serwerach EU. Niewielu z Was wie, że Nicki Minaj jest również wielkim Power Abuserem! Kiedyś wyrzuciła naszą adminkę Divine'Angel z respawnu, po czym wspomniała o tej sytuacji w jednej ze swoich piosenek z koreańską grupą BTS o nazwie Idol. Oto cytat: „So much power in the mind, yes Divine, take your change, you'll never be back in line”. Ich beef najwyraźniej się skończył, jak stwierdza Divine. „Tak, pamiętam tę sytuację, ale to już przeszłość, bardzo się cieszę z sukcesów Oniki i nie mogę się doczekać jej najnowszego albumu” - mówi czarodziejka z Talery. Źródła podają, że raperka z Trynidadu bardzo łatwo się rozprasza podczas gry, ponieważ spędza dużo czasu patrząc na swój telefon, w wyniku czego jej postać zostaje wylogowana. Nicki została również złapana na streamach grając w Tibię.


Britney Spears
Niewiele osób wie, że Britney Spears, słynna gwiazda popu, była swego czasu streamerem Tibii. „Po jej załamaniu w 2007 roku i kilku próbach odwyku, Britney odnalazła swój spokój w grze MMORPG online o nazwie Tibia” - donosi New York Times. Spears postanowiła uwolnić się od swojego ojca, Jamiego Spears. Nie chciała aby on dalej zarządzał jej karierą i chciała się w końcu usamodzielnić i rozpocząć niezależną karierę jako piosenkarka hardrockowa. Po zbankrutowaniu zaczęła streamować Tibię w 2011 roku i zyskała wielu obserwatorów na całym świecie. Niedługo po jej pierwszych udanych transmisjach została zmuszona do odejścia od gry przez swoich menedżerów PR, którzy zażądali również, aby wszystkie dowody na to, że gwiazda kiedykolwiek grała w Tibię zostały usunięte z Internetu. Gwiazda muzyki pop chciała potajemnie oddać hołd swoim tibijskim fanom i nagrała piosenkę zatytułowaną „Till The World Ends”, w której pomiędzy wierszami można się dopatrzeć, że Britney śpiewa o tym, że będzię grała w Tibie aż do końca świata. 
Ciekawostką na temat artystki jest również to, że nie raz, nie dwa, a aż trzy razy dała się oszukać i wpadła w trapa u króla Tibianusa wbijając black skulla. Za trzecim razem zaśpiewała “ups, znowu to zrobiłam (Oops, I did it again)” i wszyscy fani byli pod wrażeniem!


Kim Kardashian

W 2012 roku Kim była bardzo aktywnym graczem PvP. Nie była najlepsza, ale zawsze bardzo pasjonowała się tym aspektem gry. Jednak niektóre deady PvP dotknęły ją bardziej niż inne. W jednym z odcinków KUWTK mogliśmy zobaczyć reakcję celebrytki na to, że została zabita. Powiedzmy, że gwiazda nie przyjęła tego zbyt dobrze.
Co więcej, Kim starała się ukryć przed rodziną fakt, że gra. Jej matka Kris usłyszała kiedyś, jak kobieta krzyczy w środku nocy „north-west! north-west!" i zaniepokoiła się. To wtedy Kris zdała sobie sprawę, że jej córka staje się w nocy okrutnym zabójcą w grze! Rodzina nadała gwieździe nowy przydomek: North-West. Aby powstrzymać ich przed nazywaniem jej tak, Kim zdecydowała się nadać to imię swojej pierwszej córce.
Nie wiedziałam, co zrobić z tym pseudonimem, no serio, to było takie chamskie!” - mówi Kim. „Nadanie tego imienia mojemu dziecku wydawało się najlepszą rzeczą, jaką mogłam wtedy zrobić” - twierdzi.Peter Dinklage

Gwiazda Game of Thrones, Peter Dinklage, streamował Tibię, gdy był w Belfaście w Irlandii, podczas gdy obsada GOT filmowała 8. sezon serialu. Mówi się, że jego słabe wyniki aktorskie w ostatnim sezonie są spowodowane jego odwróceniem uwagi przez Tibię. Peter uwielbiał miasto Kazordoon, gdzie był właścicielem domu o nazwie Lost Cavern. Osiągnął jedynie poziom 58, ponieważ był zbyt zajęty zabijaniem wszystkich, którzy zdecydowali się polować na dwarfy. Najwyraźniej gwiazda filmowa założyła, że krasnoludy są innymi graczami i zobowiązał się do ich protekcji.


Źródło: Zaufaj mi, koleś - Divine'Angel & Lady Mass

No comments:

Post a Comment

Comment!