Wasze Cele #14: Neo the Boss: Walka o potężny kapelusz

Przeczytacie teraz opowieść o zwykłym magu i jego dążeniu do zdobycia dowodu pokonania najpotężniejszego i złego czarownika znanego w Tibii. Zdarzenie to miało miejsce na serverze Quelibra.

To było jego marzenie i cel przez wiele, wiele lat;

Historia zaczyna się zaraz po server save, 17 stycznia 2021 roku. Korzystając z dostępnych narzędzi, które umożliwiały przewidzenie zbliżającego się najazdu na Kharos, nasz protagonista ścigał się w kierunku wieży, powrót Ferumbrasa był bliski.

Wieża była wypełniona graczami, wśród nich znajdowały się gracze z najwyższymi levelami i skillami z serwera. Nawet druid z 1550 poziomem i wielu innych magów z wyższym poziomem magicznym i levelem, Paladyni z kuszami w ręku i gotowym sharpshooterem, co sprawiało że ich distance fighting skill był jeszcze wyższy. Nasz bohater był jednak pewien, że tego dnia przekroczy swoje granice i przyniesie do domu dowód, którego tak długo pragnął.


Przed naszą walką ze złym czarnoksiężnikiem walczyliśmy z naszymi wrogami z przeciwnej gildii, aby zdobyć jak najlepszy spot dla naszego stanowiska przeciwko Ferumbrasowi, jednocześnie broniąc się przed atakami ich niżej poziomowych charów. Udało nam się wyczyścic wieże z wrogich jednostek w ciągu godziny przed wysłaniem pierwszej wiadomości w server logu, potwierdzającej powrót Ferumbrasa.

Po długim oczekiwaniu przed naszymi oczami pojawia się nasz wyczekiwany wróg, nasz protagonista, który bezbłędnie obliczył czas, gdy tylko pojawił się zły czarodziej, uderzył go w twarz pierwszym SDkiem, za którym ruszyło silne combo od wszystkich innych graczy, spowodowało to drastyczny wzrost gniewu i nienawiści Ferumbrasa, skupiając się na naszym bohaterze, który uderzył go jako pierwszy, co spowodowało, że cały gniew Ferumbrasa skupił się właśnie na nim. Jednak stanie w

bezruchu i odbieranie ciosów od Ferumbrasa nie było czymś, na co nasz bohater mógł sobie pozwolić! Po otrzymaniu silnego ciosu, Neo the Boss zaatakował złego maga najpotężniejszym zaklęciem, jakim dysponował, „Eternal Winter”, zadając obrażenia krytyczne, wysyłając Ferumbrasa z powrotem do miejsca, z którego przybył.

Po tym, jak był tak pewny, że udowodni swoją wartość wśród najsilniejszych graczy w Tibii, sprawdził swój loot log, aby zobaczyć i potwierdzić, że jego marzenie wkrótce przestanie być tylko snem i stanie się rzeczywistością. Dowód zabicia Ferumbrasa, czyli Ferumbras' hat był już w jego rękach. Szok i wściekłość „tak potężnych” graczy z wysokimi levelami i skillami były tak wielkie, że zaczęli szerzyć nienawiść i groźby w kierunku naszego bohatera, ale nie dbał o to, udało mu się to dobrze rozegrać i został odpowiednio nagrodzony, tylko to sie wtedy liczyło.

Po powrocie do domu, z hatem w plecaku, położył swój upragniony łup na podłodze w domku, poczym zaczął budzić swoją ukochaną, aby pokazać jej, że w końcu mu się udało osiągnąć upragniony cel, a następnie wzywa wszystkich członków gildii, aby pokazać, że hat zostaje w rodzinie!

Bez wahania nasz bohater, jego ukochana i lojalni przyjaciele pobiegli w kierunku Zoltana, aby pokazać mu dowód zabicia maga i nosić go dumnie na głowie przez resztę czasu, aby pokazać tym, którzy oczerniali naszego bohatera, dyskryminowali, obrażali, nienawidzili, i kpili z niego, że on też był w stanie osiągnąć swój cel, niezależnie od wszystkich przeszkód, które stanęły na jego drodze.

To, co chcę wszystkim opowiedzieć tą historią, to: nigdy nie rezygnuj ze swojego marzenia, pracuj, aby osiągnąć swój cel, nie pozwól nikomu wmawiać, że nie możesz tego zrobić. Pracuj dalej, a ostatecznie nadejdzie czas, że osiągiesz swój cel. A także nigdy nie zapomnij podzielić się swoimi osiągnięciami z ludźmi, którzy zawsze byli z tobą.No comments:

Post a Comment

Comment!