Wasze cele #1: Missy Mystique - Czego nie robi się dla wysokiego Magic Levela!

Po pierwsze, mój magic level jest wysoki, ale jeszcze nie sądzę, żebym już osiągneła swój cel. Jeśli chodzi o skille, chyba nie ma odpowiedniego momentu, aby się zatrzymać i powiedzieć „ok, to już jest to”. Zawsze chcesz więcej.

Kiedy osiągnęłam 80 poziom magiczny, zdecydowałam, że chcę kontynuować. Niestety, kiedy zaczynałam swoją przygodę z treningiem, nie było jeszcze różdżek do ćwiczeń. Dlatego piłam manasy tak długo, aż nie zostały wprowadzone różdżki. Potem przerzuciłam się z manasów na ekwipunek do ćwiczeń.

Trenuję głównie na double exp/skill eventach, ale pamiętam, że w przeszłości trenowałam też w zwykłe dni. Niestety obecnie podczas potrzebuję 9 różdżek na 1% poziomu magii w zwykłe dni, więc jest to zbyt drogie.

Komplikacje pojawiły się, gdy naprawdę potrzebowałam zainwestować trochę pieniędzy w osiągnięcie mojego celu. Muszę przyznać, że włożyłam trochę pieniędzy w wykonanie tego. Przypuszczam, że wydałam około 500 euro na mój magic level. Na resztę mogłam sobie pozwolić za oszczędności w grze. Zarabałam głównie na innych postaciach, ponieważ śmierć mojego main chara jest zbyt droga. Gdybym na nim padła straciłabym około 5% swojego magicznego poziomu, co kosztowałoby mnie aż 45kk.

Byłam bardzo podekscytowana zdobyciem 'Legendy Magii'. Ale muszę powiedzieć, że jeszcze nie osiągnęłam tego, czego chcę. Chcę mieć najlepszy magic lvl na Antice. Jest to pierwszy świat, na którym zaczęłam grać z moim realnym ojcem w 1999 roku.

Moim celem jest kontynuowanie treningu i zdobycie kilku achievementów. Chciałabym również podnieść nieco poziom mojej głównej postaci w trakcie treningu jej magicznego poziomu!

No comments:

Post a Comment

Comment!