Głosowanie

Siemanko! Chcemy zaprosić Was wszystkich do głosowania na 5 najlepszych prac w naszym konkursie "Osiągnij swój cel". Głosowanie odbywa się na naszym discordzie na kanale #voting-goals. Czytajcie dalej, aby dowiedzieć się więcej o głosowaniu! 
Wszystkie prace możecie znaleźć na kanale #goals-contest

DISCORD

Dostałyśmy sporo skarg na to, że są ludzie którzy wchodza na discorda i po 5 minutach już wysyłają gotowe eseje z głosami. Myślałysmy nad rozwiązaniem tego problemu i udało nam sie takie znaleźć. Tylko osoby z rangą DREAM CHASER będą mogły głosować. Ranga będzie przyznawana każdemu, kto jest na serverze przez 8-10h (widełki tego ile czasu trzeba czekać na przyznanie rangi). Pozostało nam jeszcze 5 dni głosowania, także spokojnie każdy zainteresowany będzie mógł zagłosować :)


Zasady głosowania

Cała społeczność tibijska będzie mogła głosować na swoje ulubione prace i wybrać 5 finałowych prac, spośród których zespół TibiaGoals wybierze 3 ostatecznych zwycięzców.

1. Twój głos będzie ważny tylko wtedy, gdy wybierzesz co najmniej dwie prace, podając krótkie (minimum 100 słów) uzasadnienie wyboru dla obu prac (więc Twoja wiadomość powinna mieć łącznie minimum 200 słów). W komentarzu możesz napisać czym ten konkretny cel różni się od innych, dlaczego zdecydowałeś się go wybrać itp

2. Swój głos należy wysłać na nasz serwer discord, w kanale #Voting-goals (otworzy się po przesłaniu prac przez wszystkich uczestników)

3. Oprócz tekstu musisz jeszcze:

* Podać imię swojej postaci

* Postać musi mieć co najmniej 100 poziom

* Postać nie może być ukryta
* Nicki osób, na które głosujesz

4. Jeśli zauważymy, że są komentarze, które są identyczne lub tylko lekko sparafrazowane, uznamy tylko pierwszy z nich za ważny

5. Jeśli pojawi się 1 komentarz w kilku wersjach językowych dodany przez różnych graczy, również uznamy za ważny tylko pierwszy komentarz

6. W głosowaniu mogą brać udział również uczestnicy konkursu, nie mogą jednak głosować na własną historię.

7. Twój głos musi zawierać argumenty, co oznacza, że ​​nie możesz powiedzieć „Wybieram pracę gracza X, ponieważ jest fajna”

8. Twój tekst może być napisany w języku angielskim, polskim, hiszpańskim lub portugalskim.

9. Nie możesz stosować werbalnego ataku na uczestników. Język tekstu musi być odpowiedni.

10. Każdy głos przestrzegający regulaminu bierze udział w losowaniu. Liczby zostaną podane chronologicznie (np. zamieściłeś głos jako 4, Twój numer w loterii to #4 i tak dalej)

11. Po zakończeniu głosowania (5 grudnia) przystąpimy do liczenia głosów, co oznacza, że ​​opublikowanie pierwszej piątki może nam zająć kilka dni.Nagrody w loterii:

1 miejsce - Do wyboru: Snake God Trophy, Elven Trophy lub Badge of Glory 

2 miejsce - Wybór pomiędzy pozostałymi itemami

3 miejsce - Pozostały item
21 listopada - 5 grudnia (do SSa) - czas na głosowanie

Jeśli nie jesteś pewien co konkretnie powinieneś wziąć pod uwagę podczas oceniania prac, przygotowałyśmy kilka aspektów, które możesz rozważyć:

Jeżeli chodzi o cel:

1. Trudność celu

2. Jego oryginalność

3. Wykonanie celu (czy był wykonany w całości czy tylko w jakiejś części)

4. Ile dni zajęło wykonanie celu

5. Czy to w jaki sposób dana osoba osiągnęła swój cel było oryginalne.


Jeżeli chodzi o prezentacje:

1. Oryginalność prezentacji

2. Screenshoty dobrze uzupełniają historię

3. Język (poprawność/kilka wersji językowych)

4. Estetyczność prezentacji

5. Czy cel został dobrze wyjaśniony i przedstawiony w klarowny sposób


W naszym przekonaniu cel powinien być ważniejszy niż sama jego prezentacja, ale ostateczną opinię pozostawiamy w Waszych rękach ;D


*! Wszyscy uczestnicy musieli nam pokazać dowód osiągnięcia swojego celu wysyłając maila i niekoniecznie wszystkie screenshoty, o które prosiłyśmy muszą znaleźć się w ich prezentacji na discordzie! Każdy goal, który jest zaprezentowany na discordzie jest poparty screenshotami, które otrzymałyśmy w wyznaczonym terminie, także nie musicie się martwić o legitność zgłoszeń-zadbałyśmy o to :D


*! Niektóre zgłoszenia będą dodane przez adminów. Wspomniałyśmy o tym w >P5<. Niektórzy uczestnicy chcieli być anonimowi, więc wysłali nam zgłoszenie na maila.


No comments:

Post a Comment