Divine Decoration Tricks #3: Kolorowe filary, płot i bar!

Witajcie! Miło Was znowu widzieć!
Mam nadzieję, że spędzacie fantastyczny czas na TibiaGoals.com!

W dzisiejszych Divine Decoration Tricks pokażę Wam jak stworzyć kolorowe filary, płot oraz bar!

1. Kolorowe filary

Używanie trzech zaoan chess pawns do tworzenia wysokopoziomowych filarów lub kolumn, (cokolwiek podpowiada ci wyobraźnia), nie jest dla nas już żadną nowością. Niedawno jednak, wpadłem na pomysł, aby zestawić je z niektórymi replikami broni i zakochałem się w efekcie, który udało mi się uzyskać! Nie tylko dodają świeżości do starego pomysłu, ale także dodają blasku czarnym kolumnom i sprawiają, że dekoracja wygląda na subtelnie ożywioną. Jako fanka magicznych dekoracji  uważam, że najlepiej wyglądają fioletowe z wykorzystaniem ornate carving hammer. Jest to jednak tylko jeden z kilku itemów, których możesz użyć do stworzenia takich kolumn w zależności od koloru, który chcesz uzyskać i który pasuje Ci do wnętrza. Wszystkie repliki broni można kupić w niedzielę w muzeum Thais!.

Aby stworzyć czerwony filar, użyj obsidian zaoan chess pawn + ornate remedy hammer replica
Aby stworzyć fioletowy filar, użyj obsidian zaoan chess pawn + ornate carving hammer replica
Aby stworzyć niebieski filar, użyj obsidian zaoan chess pawn ornate mayhem hammer replica

Czerwony:

 +

Fioletowy:

+Niebieski:

 +Możesz używać różnych przedmiotów, które tworzą filary, takich jak np. trophy stands. Czerwona replika wyglądałaby bardzo dobrze z brązowymi stojakami na trofea! Trzebabyłoby wtedy natomiast zadbać o zasłonięcie górnej części stojaka, żeby nic nie wystawało nam poza naszą kolumnę.

WSKAZÓWKA: Użyj Obsidian Zaoan Queen jako ostatniego pionka na stacku. Zapewni ona szerokie fioletowe światło wokół twojego filaru, nadając mu tajemniczy, magiczny klimat.

2. Płot
Niektóre przestrzenie w Tibijskich domach mogą zdawać się nam zbyt duże. Jeśli chcesz nadać im zupełnie nowy kształt, zawsze warto samodzielnie zbudować mury, ogrodzenia lub bramy, przedzielające przestrzeń na pół. Mogą one nie wyglądać aż tak dobrze jak prawdziwe tibijskie ściany, ale z pewnością dodadzą dużo oryginalności Twoim projektom i zapewnią domowi zupełnie nowy wygląd. Jestem wielka fanką właśnie takich rozwiązań, bo mogą one szokować przechodniów, i sprawiać, że będą oni chcieli zatrzymać się i analizować Twoje dekoracje!

Jak zapewne już widzisz, ogrodzenie zostało utworzone przy użyciu canopy bed, headboards. Użyłam tych konkretnych części łóżka, ponieważ po umieszczeniu ich obok siebie, łączą się, tworząc prostą drewnianą powierzchnię. To daje nam efekt wbudowanej drewnianej ściany! Pamiętaj, że ta sztuczka zadziała tylko wtedy, gdy możesz mieć co najmniej 4 łóżka w swoim domu!

Po umieszczeniu naszych zagłówków obok siebie, widać, że część poduszki jest nadal widoczna. Teraz naszym zadaniem jest zasłonięcie dolnej części tak, aby widoczna była tylko górna, drewniana część. Można to zrobić na wiele sposobów, ale zostawię to Twojej wyobraźni! Nie ma sensu podawać dokładnej listy ułożonych w stack przedmiotów, ponieważ najfajniejsze w dekorowaniu jest znajdowanie własnych sposobów i pomysłów. To daje Ci prawdziwą satysfakcję i radość! Jeśli jednak jesteś bardzo ciekawy mojego stacku, jest to 9 luminescent crystals, obsidian zaoan chess pawn, blood herb, voodoo lily pollen, one more pawn, oraz gnomish repair crystal! Wybrałam właśnie takie itemy, bo uwielbiam fiolet, ale jeśli posiadasz dekoracje w innych kolorach, eksperymentuj, aż znajdziesz swój własny!

WSKAZÓWKA: Jeśli użyjesz kilku zaoan chess pawns, a na nich innych itemów, będziesz w stanie stworzyć iluzję przedmiotów "położonych" na swoją drewnianą powierzchnię!


3. Bar

Bar jest częścią mojego projektu "letniskowego domu nad jeziorem".. Tworzę go, używając 3 odwróconych do tyłu pianin. Wielkie dzięki dla CipSoftu, który stworzył nam obiekty, które można obracać w czterech różnych kierunkach, a nie tylko dwóch, jak wszystkie nowe przedmioty. Minęło trochę czasu, odkąd mieliśmy meble, które można obracać na więcej niż tylko dwa sposoby. A szkoda! Oczywiście przedmioty, które można całkowicie obrócić do tyłu, pozostawiają nam dużo więcej miejsca na kreatywność. Podobnie jak zagłówki z conopy beds z poprzedniej sztuczki, dwa pianina ustawione obok siebie łączą się w jeden, duży mebel. Możesz użyć 2 lub więcej fortepianów skierowanych na zachód, a następnie "zagiąć" nasz bar, używając jeszcze jednego skierowanego na północ.  Na koniec dodałam małą szafkę, bo czułam, że 4 pianina byłyby zbyt nudne i zbyt masywne. Możesz użyć czegoś innego, ale pamiętaj, że najlepiej będzie to wyglądać, jeśli ten dodatkowy mebel będzie miał taki sam lub podobny odcień brązu do pianin!
WSKAZÓWKA: Połóż koktajl na swoim barze, rozpakowując obojętnie jaką szafkę na tej samej powierzchni co fortepian. Następnie, włóż koktajl do tej szafki i zniszcz go mieczem! Kliknij "browse field" i usuń pozostałości szafki. Koktajk powinien "wypaść" na bar!


To tyle na dziś! Do zobaczenia następnym razem, a tymczasem zapraszamy do przeczytania pozostałych artykułów na temat dekoracji domu!
Do zobaczenia!

No comments:

Post a Comment