Wasze cele #2: Ely Blademaster - Outfit marzeń

Wcześniej moim ulubionym strojem w grze był pełny strój druida z moim wierzchowcem pandy, ale kiedy wprowadzili strój Elementalisty (lato 2011) i wierzchowca biedronki (zima 2011), naprawdę się zakochałam. Codziennie przez długi czas chodziłam zabijać Mad Mage'a w Edron i wtedy zawsze ktoś przychodził, kiedy już wyczyściłam jaskinie ze slime'u i zabijał mojego maga. W końcu zrobiłem sobie przerwę, bo było tam za dużo PA.
Skupiłam się więc na zdobyciu mojej czterolistnej koniczyny. Zrobiłam wiele punktów na hive z moimi przyjaciółmi i wreszcie weszliśmy do środka, aby zebrać goey mass. Nikt na moim serwerze nie wiedział wtedy, jak wejść do ścian ula, więc moi przyjaciele i ja wpadliśmy na to, jako pierwsi. Zaryzykowaliśmy i bum! Zdobyłam koniczynę! To było najwspanialsze uczucie na świecie! Zapytałam, kto jeszcze ją ma, ale wtedy nikt jeszcze jej nie miał. Potem przeniosło sie kilka osób, które ja miało, ale nikomu nie wypadła. Nawet się tego nie spodziewałem, ale bycie pierwszą osobą, która ma tak uroczego wierzchowca, było dla mnie zaszczytem.


Wkrótce potem udało mi się zdobyć kolejną koniczynę, którą ostatecznie sprzedałam i kupiłam za to czapkę maga, więc w końcu zrobiłam swój pierwszy addon do Elementalista. Czułam, że wreszcie osiągam swoje cele. Nie dałabym rady znaleźć czapki na sprzedaż bez pomocy moich przyjaciół, którzy ciągle sprawdzali dla mnie swoje serwery. Wielkie dzięki za pomoc! Wiedziałem, że Elementak spikes będą najtrudniejsze do zdobycia, więc zacząłem oszczędzać pieniądze, ponieważ wtedy kosztowały one 30kk, co było naprawdę trudne do zrobienia, ponieważ nie jestem osobą, która często chodzi na hunty. Tak więc oszczędzałem, ale cena wciąż rosła, aż urosła do 80 kk.

W końcu sprzedałem wszystko, co mogłam, aby zarobić ostatnią część pieniędzy. Edd też mi pomógł, ponieważ brakowało mi 4kk do zrobienia transferu. W końcu zrobiłam full outfit i to było niesamowite. Cała moja ciężka praca przy odrobinie pomocy i ilości czasu, który w to włożyłam zaowocowała w spełnienie mojego marzenia i było mi z tym bardzo miło. Nadal uwielbiam robić nowe stroje i wierzchowce do mojej kolekcji, ale jeśli mnie kiedyś zobaczysz, na pewno będę mieć na sobie Elementalista i ujeżdzać Lady Bug. Moim następnym celem, nad którym pracuję, jest  kapelusz Ferumbrasa. Nie jestem już tak aktywna w Tibii, więc staram się, kiedy tylko mam okazję. Leveluję teraz również nową postać na serwerze Optional-PVP, na której mam nadzieję osiągnąć prawie wszystkie te same cele, które już osiągnąłem na swojej głownej postaci. Teraz moim celem jest zdobycie poziomu 200 i wierzchowca Lady Bug.

No comments:

Post a Comment

Comment!